SUBMENU

Zákroky dle diagnózy

Zákroky dle typů laserů

Zákroky dle lokality

Omlazení pleti

Křečové žíly

Plastická chirurgie

Laserová liposukce

Ultraformer III

Transplantace vlasů

Belkyra - lipolýza tuku

Jedinečný  konturovací přípravek v injekční formě k odstranění podbradku a zvýraznění kontur spodní čelisti.

Lokality k ošetření

  1. Tukové váčky pod očima
  2. Povolená pokožka brady
  3. Rýhy na krku
  4. Strie

Co je Belkyra

Belkyra je roztok kyseliny deoxycholové, který rozpouští tukové buňky z ošetřované oblasti. Narušením membrány tukových buněk dojde k jejich prasknutí a zániku. Nedojde -li k výraznému zvýšení hmotnosti, je výsledný efekt je trvalý.

Přípravek Belkyra získal certifikaci FDA, což prokazuje jeho nejvyšší stupeň nejen bezpečnosti a účinnosti zákroku.

Pro koho je Belkyra vhodná

Přípravek je určen k odstranění středního i výraznějšího vyklenutí podbradku. Použití není vhodné u pacientů s nadměrně volnou kůží, v tomto případě by nemusel nastoupit žádaný estetický výsledek. Zákrok je vhodný pro muže i ženy a může se provádět v létě i v zimě.

Průběh ošetření

Zákrok by provádět lékař, který během konzultace posoudí rozsah a počet ošetření, která se pohybují mezi třemi a šesti s odstupem minimálně šesti týdnů. Před ošetřením se nanáší na oblast znecitlivující krém, poté se místa vpichu se označí pomocí šablony, do kterých seBelkyra napustí tenkou jehličkou. Ošetření trvá kolem 30 minut.

Po ošetření

Po zákroku je vhodný klidový režim do druhého dne. Tukové buňky se po ošetření rozpouští postupně a otok spojený s jejich odbouráváním může trvat i několik týdnů, může být spojen s vyšší citlivostí v místě ošetření. Mohou se také vyskytnout modřiny, které se vstřebají během několika dní .Elastická bandáž první dny pomáhá tvarování oblasti a urychluje vstřebání otoku.

Výsledný efekt zákroku

Výsledným efektem zákroku je vytvarování oblasti brady spolu s mírným přilnutím pokožky a zvýrazněním kontur dolní čelisti. Do běžného pracovního režimu je možno se vrátit následující den, pokud je otok větší a esteticky ruší, po několika dnech.

Fotografie našich zákroků

Před zákrokem

 

Po zákroku

Před zákrokem

 

Po zákroku

Před zákrokem

 

Po zákroku

Chci se objednat

Kontakt


Zavolejte mi

Zavoláme Vám


Profhilo

Čtěte více…

Nalezněte nás na Facebooku