Our clients

Odesláním fomuláře souhlasíte s tím, že Vámi vyplněná osobní data budou zpracována
dle zásad o ochraně osobních údajů a adresát Vás může kontaktovat buď telefonicky, nebo e-mailem.

Iveta

Iveta – 30 years

Už nějakou dobu mě trápila vráska nad kořenem nosu. Objednala jsem se k paní doktorce Bergerové, která mi hezky vysvětlila jaké jsou možnosti a nabídla mi vyhlazení vrásky botulotoxinem. Z výsledku jsem nadšená! Měla jsem se odhodlat dřív. Všem tuto kliniku. Pro dobrý pocit ze sebe samého to stojí za to!

Iveta Botulotoxin před a po zákroku
Karla

Karla – 44 years

Omlazení obličeje mi navrhla paní doktorka dokonale. Pleť hydratovala mezoterapií, vyplnila propadlé nosoretní rýhy a ústní koutky kyselinou a zjemnila povrch rtů. S výsledkem jsem velice spokojena.

Karla Výplně a mezoterapie pleti před a po zákroku
Tereza

Tereza – 34 years

Přála jsem si vyhlazení povrchu a jemné zvýraznění rtů. Trochu jsem se obávala, ale naprosto zbytečně. Výsledek je perfektní. Paní doktorka Bergerová je velice šikovná, umí naslouchat a pochopit představy klienta a dbá na to, aby výsledek působil naprosto přirozeně. Děkuji celému týmu BcD Clinic a přeji hodně spokojených klientů.

Tereza Výplně rtů před a po zákroku
Radka

Radka – 39 years

When I was looking at holiday photos, I was unpleasantly surprised by the fresh news - slightly chin released. Yes, I saw the chin. Since then, I have resisted profile photos

Radka Dvojitá brada - lipolýza před a po zákroku
Bára

Bára – 35 years

My mother had always had a long, deep groove at the root of her nose, and although she was cheerful, she still looked angry. I was puzzled when I noticed that my face was forming

Bára Glabela - botulotoxin před a po zákroku
Předchozí 1 2 Další

Come for consultation

call us

606 048 188
244 471 386

Contact us
Dodržujeme doporučená hygienická opatření pro zdravotnická zařízení v rámci současné epidemiologické situace.