BcD Clinic - Clinic of Aesthetic and Vascular Medicine

BcD Clinic is a leading workplace specializing in aesthetic dermatology, phlebology - treatment and examination of varicose veins and mini-invasive plastic surgery. The team consists of experienced doctors with over 15 years experience in the industry.

More about the clinic

Our clients

Iveta

Už nějakou dobu mě trápila vráska nad kořenem nosu. Objednala jsem se k paní doktorce Bergerové, která mi hezky vysvětlila jaké jsou možnosti a nabídla mi vyhlazení vrásky botulotoxinem. Z výsledku jsem nadšená! Měla jsem se odhodlat dřív. Všem tuto kliniku. Pro dobrý pocit ze sebe samého to stojí za to!

Iveta – 30 years

Our clients

Karla

Omlazení obličeje mi navrhla paní doktorka dokonale. Pleť hydratovala mezoterapií, vyplnila propadlé nosoretní rýhy a ústní koutky kyselinou a zjemnila povrch rtů. S výsledkem jsem velice spokojena.

Karla – 44 years

Our clients

Tereza

Přála jsem si vyhlazení povrchu a jemné zvýraznění rtů. Trochu jsem se obávala, ale naprosto zbytečně. Výsledek je perfektní. Paní doktorka Bergerová je velice šikovná, umí naslouchat a pochopit představy klienta a dbá na to, aby výsledek působil naprosto přirozeně. Děkuji celému týmu BcD Clinic a přeji hodně spokojených klientů.

Tereza – 34 years

Our clients

Radka

When I was looking at holiday photos, I was unpleasantly surprised by the fresh news - slightly chin released. Yes, I saw the chin. Since then, I have resisted profile photos

Radka – 39 years

Our clients

Bára

My mother had always had a long, deep groove at the root of her nose, and although she was cheerful, she still looked angry. I was puzzled when I noticed that my face was forming

Bára – 35 years

Come for consultation

call us

606 048 188
244 471 386

Contact us
Dodržujeme doporučená hygienická opatření pro zdravotnická zařízení v rámci současné epidemiologické situace.