Naše výsledky jsou estetické, přístup lékařský

BcD Clinic - klinika estetické, žilní a miniinvazivní plastické chirurgie byla založena na filozofii „ být místem, kam se klienti rádi vracejí“. K pacientům přistupujeme vždy tak, abychom si mohli stát za výsledky naší práce.

Naši klienti si na BcD Clinic nejvíce cení

 • Vysoké profesionality a odborné úrovně lékařů
  Naši lékaři mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Jsou držiteli licencí ČLK pro daný obor a školitelských certifikátů pro specializované zákroky.
 • Charakteru soukromé rodinné kliniky
  Klidné, komorní prostředí, letité zkušenosti lékařů, cit pro individuální potřeby a profesionální personál jsou důvody, proč se k nám většina klientů vrací.
 • Špičkového přístrojového vybavení
  Naše laserové centrum pracuje s lasery firmy Candela, USA – Na YAG, Gentle Lase, CO2 CORE laser, Quanta Medical, Itálie.
 • Nadstandardních léčebných metod
  Naší prioritou není zavádění novinek v estetické dermatologii za každou cenu. Přestože na světových kongresech sledujeme nejnovější postupy a produkty, do naší praxe zavádíme pouze ty bezpečné a efektivně je spojujeme s prováděnými,  osvědčenými postupy.
BcD Clinic - estetická klinika Praha 4, laserové centrum BcD Clinic - estetická klinika Praha 4, laserové centrum BcD Clinic - estetická klinika Praha 4, laserové centrum BcD Clinic - estetická klinika Praha 4, laserové centrum

V BcD Clinic poskytujeme služby:

Estetická dermatologie

Naše klinika se specializuje na lékařské estetické zákroky spojené s omlazením pleti. Využíváme laserové, radiofrekvenční (e-Matrix) a nejnovější ultrazvukové technologie (Ulthera). Jsme vybaveni špičkovými výkonnými lasery firmy Candela k odstranění pigmentací, rozšířených žilek, výrůstků, nežádoucích chloupků, tetováží. Aplikujeme pouze certifikované výplně – Juvederm, Restylane.

Laserová liposukce

Laserová tumescentní  liposukce je zákrok 2v1. Jako jediná liposukce dokonale odstraní nadbytečný tuk, vrací pokožce elasticitu a formuje postavu. Výsledek je trvalý a  ihned viditelný. Na tento zákrok lze navázat sérií ošetření proti celulitidě – mezoterapií, ultrazvukovým liftingem pokožky..

Žilní klinika

Na naší klinice provádíme komplexní ošetření jak  velkých křečových žil, tak drobných žilek na nohou neboli metliček. BcD Clinic je vybavena nejmodernější technikou k ošetření všech typů křečových žil. Velké křečové žíly odstraňujeme laserovou EVTL metodou, střední žíly sklerotizací, metličky NdYAG laserem. Na základě vyšetření duplexním  ultrazvukem lékař  vytvoří individuální plán ošetření a trvale pacienty sleduje v rámci prevence.

Miniinvazivní  plastická chirurgie

Plastická chirurgie následuje současné trendy v operativním přístupu nazývané tzv. „dotek skalpelem“. Tyto minimálně invazivní zákroky s výborným efektem jsou doporučeny tam, kde již jemnější neinvazivní techniky ke stejnému výsledku nestačí. Zákroky se proto provádějí pouze v lokální anestezii, bez nutnosti hospitalizace a se zkrácenou rekonvalescencí. Na naší klinice je provádějí certifikovaní plastičtí chirurgové s dlouholetou praxí v oboru.

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188

Napište nám