Клиника BcD - Кафедра эстетической и сосудистой медицины

Клиника BcD - это ведущее рабочее место, специализирующееся на эстетической дерматологии, флебологии - лечении и исследовании варикозного расширения вен и миниинвазивной пластической хирургии. Команда состоит из опытных врачей с более чем 15-летним опытом работы в этой области.

Подробнее о клинике

Наши клиенты

Iveta

Už nějakou dobu mě trápila vráska nad kořenem nosu. Objednala jsem se k paní doktorce Bergerové, která mi hezky vysvětlila jaké jsou možnosti a nabídla mi vyhlazení vrásky botulotoxinem. Z výsledku jsem nadšená! Měla jsem se odhodlat dřív. Všem tuto kliniku. Pro dobrý pocit ze sebe samého to stojí za to!

Iveta – 30 возраст

Наши клиенты

Karla

Omlazení obličeje mi navrhla paní doktorka dokonale. Pleť hydratovala mezoterapií, vyplnila propadlé nosoretní rýhy a ústní koutky kyselinou a zjemnila povrch rtů. S výsledkem jsem velice spokojena.

Karla – 44 возраст

Наши клиенты

Tereza

Přála jsem si vyhlazení povrchu a jemné zvýraznění rtů. Trochu jsem se obávala, ale naprosto zbytečně. Výsledek je perfektní. Paní doktorka Bergerová je velice šikovná, umí naslouchat a pochopit představy klienta a dbá na to, aby výsledek působil naprosto přirozeně. Děkuji celému týmu BcD Clinic a přeji hodně spokojených klientů.

Tereza – 34 возраст

Наши клиенты

Radka

Когда я смотрел на праздничные фотографии, меня неприятно удивили свежие новости - слегка поднятый подбородок. Да, я видел подбородок. С тех пор я сопротивляюсь фотографиям профиля

Radka – 39 возраст

Наши клиенты

Bára

У моей мамы всегда была длинная борозда в корне носа, и хотя она была веселой, она все еще выглядела злой. Я был озадачен, когда я заметил, что мое лицо формировалось

Bára – 35 возраст

Приходите на необязательную консультацию

Позвоните нам

606 048 188
244 471 386

Напишите нам
Dodržujeme doporučená hygienická opatření pro zdravotnická zařízení v rámci současné epidemiologické situace.