Naši klienti

Na naši kliniku přicházejí ženy i muži nejrůznějšího věku, aby se poradili o svých problémech. Většina jejich starostí je řešitelná, i když si někdy na viditelný výsledek musí počkat trochu déle, než si původně mysleli.

Můžete také navštívit naši poradnu.

Bára - 35 let
 

Moje maminka měla  podélnou hlubokou rýhu u  kořene nosu odjakživa  a přestože je veselá, stále vypadala  naštvaně. Zarazilo  mě, když  jsem si  všimla,  že i  mně se na  obličeji  tvoří   úplně  stejná  vráska a  začala jsem  poslouchat: „ Báro, nemrač se!“.

Při konzultaci v BcD Clinic mi paní doktorka  nabídla aplikaci botulotoxinu.,,Injekce rýhu vypne a potlačí další prohlubování vrásky“. Trochu  mě  to  zaskočilo,  připadalo  mi,  že je  na takový  zákrok  ještě  brzy. Paní  doktorka mi ale vysvětlila, že  tuhle  vrásku  nic jiného  neodstraní a naučená  mimika ji bude už  jen  prohlubovat. Aplikace  botulotoxinu je v tomto případě preventivní  zákrok, který  potlačuje naučený  zlozvyk. Když to mamka viděla, nechala si vrásku také vylepšit.
 

Glabela - botulotoxin před a po zákroku

Jiří - 39 let
 

Bylo mi asi 37, když jsem objevil pod očima několik drobných žlutavých flíčků. Myslel jsem si, že zase zmizí, ale bohužel to bylo přesně naopak. Fleky se začaly zvětšovat a přibývaly i další. Paní doktorka mi vysvětlila, že se jedná o xanthelazmata, kožní projevy, které mohou souviset se zvýšenou hladinou tuků v krvi.

Rozhodně jsem nechtěl čekat na další zhoršení vzhledu a nechal si flíčky odstranit laserem.Hodinu před ošetřením jsem byl měl znecitlivující krém, takže mě nic nebolelo. Po deseti dnech se ošetřené místo srovnalo s okolím.

 

Xanthelazmata – CO2 laser před a po zákroku

Jana - 53 let
 

Asi před dvěma lety (po padesátých narozeninách) jsem si nejprve na některých fotografiích a pak i při pohledu do zrcadla začala všímat, že mi lehce poklesávají víčka. Oči jsem měla po ránu stále více oteklé a nepříjemný otok ustupoval až během dne. Navíc mě oči stále častěji pálily, večer jsem už nemohla dlouho číst.

Podvědomě jsem zvedala obočí, abych vzhled trochu korigovala. Jenže jsem měla pocit nepříjemného pnutí v čele a netvářila jsem se přirozeně. A pak se přidaly bolesti hlavy.

Na konzultaci mi doporučili operativní odstranění nadbytečné kůže na horních víčkách, blepharoplastiku. Moc jsem neváhala a dobře jsem udělala. Již několik dní po zákroku začaly mé problémy postupně mizet, a při pohledu do zrcadla jsem zjistila, jak výrazně se zlepšil i můj vzhled.
 

Blepharoplastika horních víček před a po zákroku

 


Silvia – 41 let
 

Už od mládí jsem měla pod očima drobné kruhy, naučila jsem se je však maskovat krycí tyčinkou. Jenže jak doba plynula, kruhy se postupně prohlubovaly. Po čtyřicítce už mi kosmetika moc nepomáhala. Stále jsem vypadala unaveně, i když jsem byla odpočatá a vyspaná.

Slyšela jsem o výplních pomocí kyseliny hyaluronové. Paní doktorka mi ji pod oči aplikovala tenkou kanylou. I když jsem se bála bolesti, prakticky nic jsem necítila. Dokonce jsem na kůži neměla ani modřinky, jak mě kamarádka strašila.

Přátelé si zlepšení vzhledu všimli prakticky okamžitě, všichni si mysleli, že jsem byla na dovolené, když najednou vypadám tak odpočatě a vyhlazeně.
 

Kruhy pod očima – výplň kyselinou hyaluronovou před a po zákroku

Radka – 39 let
 

Když jsem si prohlížela fotky z dovolené, nemile mě zaskočila čerstvá novinka - lehce povolená brada. Ano, uviděla jsem podbradek. Od té doby jsem se fotkám z profilu bránila a při jakémkoliv jiném focení jsem se důkladně kontrolovala.

Rozhodla jsem se vyhledat odborníky a poradit se, co s tím. Začínající podbradek „ vylepšoval“ zčásti tuk, který se tu začal ukládat a bohužel i mírně uvolněná pokožka. Rozhodla jsem se pro laserový zákrok Lillac Slim Lipo laserem, který tuk rozpustil a současně zpevnil ochabující pokožku. Efekt byl vidět už krátce po zákroku, ale během dalších několika měsíců se ještě dál zlepšoval.
 

Dvojitá brada - lipolýza před a po zákroku

 


Ingrid – 42 let
 

Trápilo mě akné. V mládí jsem měla pupínky po celém obličeji, později už spíše jen v jeho dolních partiích, ale přecházely až na krk a začaly se hojit pigmentacemi. Střídala jsem různé přípravky, které „fungovaly“ vždy určitou dobu. Pak jsem se dozvěděla o speciálním laseru, který by mi mohl snad pomoci.

Léčebná kúra se opakovala 5x , vždy po 3 týdnech. Již po třetím sezení se kůže viditelně vylepšila, na konci léčebné kúry se přestaly konečně tvořit nové záněty a má pleť byla hladká.


 

Akné – NdYAG laser před a po zákroku

 

Chci se objednat

Kontakt


Zavolejte mi

Zavoláme Vám


Profhilo

Čtěte více…

Nalezněte nás na Facebooku