Naši klienti

Na naši kliniku přicházejí ženy i muži nejrůznějšího věku, aby se poradili o svých problémech.
Pošlete nám také svou recenzi prostřednictvím  tohoto formuláře.

Odesláním fomuláře souhlasíte s tím, že Vámi vyplněná osobní data budou zpracována
dle zásad o ochraně osobních údajů a adresát Vás může kontaktovat buď telefonicky, nebo e-mailem.

Radka

Radka – 39 let

Začínajícího podbradku jsem si všimla na fotkách. Vytvořil ho zčásti tuk, který se tu začal ukládat a bohužel i mírně uvolněná pokožka. Rozhodla jsem se pro laserovou liposukci, která mi nadbytečný tuk nejen odstranila, ale zpevnila se mi i pokožka. Se zákrokem jsem velmi spokojena. Kliniku chválím za skvělou práci s perfektním výsledkem a profesionální přístup.

Radka Dvojitá brada - lipolýza před a po zákroku
Bára

Bára – 35 let

Vrásku na kořeni nosu jsem měla velmi brzy, maminka ji má také. Postupně mi vytvořila naštvaný výraz i když jsem se tak necítila. Paní doktorka Bergerová mi vrásku odstranila botulotoxinem. Jsem velice spokojená nejen s výsledkem, ale též s přátelským přístupem. Děkuji.

Bára Glabela - botulotoxin před a po zákroku
Jiří

Jiří – 39 let

Do BcD Clinic jsem přišel se žlutavými flíčky pod očima. Paní doktorka Bergerová mi vysvětlila, že se jedná o xanthelazmata, které lze odstranit CO2 laserem. Zákrok proběhl v místním znecitlivění, hojení trvalo asi 10 dní. Všechny projevy zmizely, s výsledkem jsem velmi spokojen.

Jiří Xanthelazmata – CO2 laser před a po zákroku
Ingrid

Ingrid – 42 let

Trápilo mě akné. Zánětlivé pupínky jsem měla nejvíce v dolní části obličeje a na krku, efekt léčby akné lokálními přípravky byl malý. Na klinice mi doporučili kůru ošetření hloubkovým NdYAG laserem. Již po třetím sezení se moje pokožka viditelně vylepšila, na konci léčebné kúry se přestaly konečně tvořit nové záněty a má pleť byla hladká. Laserové ošetření mi velice pomohlo.

Ingrid Akné – NdYAG laser před a po zákroku
Silvia

Silvia – 41 let

Kruhy pod očima jsem měla od mládí, kolem čtyřicítky se však prohloubily, stále jsem vypadala unaveně, i když jsem byla odpočatá. Kruhy mi paní doktorka vyplnila kyselinou hyaluronovou, která je určena pro tuto oblast. Vůbec to nebolelo a ani modřiny jsem neměla. Výsledek mě ohromil, netušila jsem, jaký to bude velký efekt. Moc děkuji za skvělou péči.

Silvia Kruhy pod očima – výplň kyselinou hyaluronovou před a po zákroku
Předchozí 1 2 3 Další

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188
244 471 386

Napište nám