SUBMENU

Zákroky dle diagnózy

Zákroky dle typů laserů

Zákroky dle lokality

Omlazení pleti

Křečové žíly

Plastická chirurgie

Laserová liposukce

Ultraformer III

Transplantace vlasů

20+

Ve 20-ti letech je pokožka dostatečně pružná a pevná. Je důležité ji pouze hydratovat a chránit před nadměrným slunečním zářením. Příčinou problémů s pletí je nejčastěji akné nebo přetrvávající jizvičky po zhojení. Proto by léčba akné měla začít včas, aby nezanechalo rozsáhlejší jizvení.

Léčba akné

Akné je chronické zánětlivé onemocnění podmíněné nadměrnou aktivitou mazových žláz a postupným uzavřením mazu, který pak tvoří komedony. V místě vzniká zánět projevující se červenými nebo hnisavými pupínky na pleti.

Na vzniku akné se podílí několik faktorů:

  • genetika
  • zvýšená hormonální aktivita
  • nadměrná tvorba kožního mazu

Proto má v léčbě větší efekt kombinace více druhů ošetření.

V ošetření je účinný NdYAG laser, který tepelnou energií snižuje aktivitu zbytnělých mazových žláz až do hloubky 5 mm. Chemický peeling odstraňuje nadbytečný maz, který ucpává póry, odstraňuje bakterie z povrchu pleti. Intenzivní pulzní světlo – IPL má silné antibakteriální účinky, urychluje zhojení akné. Aktivací kolagenu snižuje riziko tvorby jizviček a pigmentací.

Chemický peeling Laserové ošetření akné IPL

Odstranění jizviček po akné

Po zhojení akné mohou v místech přetrvávat pigmentace nebo jizvičky. Ty nelze většinou odstranit dokonale, kombinací ošetření pomocí laserů, mikrojehličkové radiofrekvence a výplněmi kyselinou hyaluronovou však lze dosáhnout jejich zjemnění až vyhlazení.

CO2 frakční laser Výplně kyselinou hyaluronovou E-Matrix Mikrojehličková radiofrekvence

Odstranění chloupků

Každodenní odstraňování chloupků zatěžuje nejen časově, ale opakovaným drážděním může dojít i k zánětům ústí vlasových chloupků. Odstranění chloupků kvalitním laserem je trvalé. Na naší klinice používáme celosvětově nejlépe hodnocený laser a nejvíce účinný Gentle Lase firmy Candela.

Laserová depilace

Zpevnění kontur postavy a zmírnění celulitidy

Ultraformer III vyrovnává drobné tukové polštářky spojené s celulitidou, které mohou lehce deformovat jinak pevnou a mladistvou postavu. K dokreslení stačí 1-2 zákroky tímto vysoce účinným lékařským ultrazvukem. Vybranou partii zpevní a současně rozpustí menší tukové polštářky.

Ultraformer III

Juvéderm Volbella – přirozeně tvaruje rty

Plné a tvarované rty vždy podtrhnou krásu obličeje. Nedokonalosti rtů (někdy pouze subjektivní) lze upravit výplněmi s kyselinou hyaluronovou. Specifické vlastnosti rtů vyžadují speciální gel k úpravě jejich tvaru, aby i po zákroku zůstaly měkké a přirozené. Juvéderm Volbella je výplň určená k tomuto estetickému zákroku.

Kdy uvažovat o modelaci rtů:

  • je-li výraznější nepoměr mezi objemem horního a dolního rtu (malé, úzké rty)
  • při vrozené, nebo získané asymetrii v oblasti horního či dolního rtu
  • v případě nespokojenosti s tvarem rtů
  • jsou-li kontury rozpité a nevýrazné

Ozdobou ve 20-ti letech je samotné mládí, které příliš zásahů nepotřebuje. Můžeme ulehčit denní péči při odstraňování chloupků nebo potlačit nedostatky, které mohou být důvodem nespokojenosti.

Na naší klinice s Vámi rozebereme problémy a navrhneme nejúčinnější postupy k jejich řešení. objednejte  se
Následuje péče ve 30-40-ti letech

Kontakt


Profhilo

Čtěte více…

Nalezněte nás na Facebooku