SUBMENU

Zákroky dle diagnózy

Zákroky dle typů laserů

Zákroky dle lokality

Omlazení pleti

Křečové žíly

Plastická chirurgie

Laserová liposukce

Ultraformer III

Transplantace vlasů

30+

Mezi 30. a 40. rokem se mírně zpomaluje rychlost obnovy kožních buněk. V pokožce dochází k úbytku kyseliny hyaluronové, její hydratace se snižuje a pleť je sušší. Jemné vrásky jsou zřetelnější, nejvíce kolem očí, často následkem nadměrného slunění. Změny nemusí ještě být příliš viditelné, ale v hlubších vrstvách pokožky se snižuje tvorba kolagenu přibližně o 1% každý rok.

Biorevitalizace pleti

Biorevitalizace je jedinečná hloubková výživa pokožky. Ošetřením těla vlastními látkami se v podkoží aktivuje vlastní kolagen a současně se obnovují buňky na povrchu pokožky.

Základními látkami biorevitalizace jsou kyselina hyaluronová k podpoře hydratace pleti a vlastní plazma s obsahem krevních destiček a růstových faktorů. Výsledkem je dlouhodobé zlepšení elasticity pokožky a zjemnění vrásek. Obě látky jsou vysoce účinné, bezpečné, bez rizika nežádoucích účinků.

Biorevitalizace pleti

Botulotoxin - nejúčinnější ošetření ke zmírnění mimických vrásek

Mimické vrásky v obličeji se začínají tvořit již po dvacátém roce. Zpočátku se vyrovnávají, postupně však vějířky kol očí a linky na čele zůstávají trvale a prohlubují se. Botulotoxin je stále nejúčinnější zákrok k jejich odstranění nebo zmírnění. Je však účinný pouze na tzv. mimické vrásky, to jsou ty, které vznikají opakovanými pohyby mimických svalů v obličeji. Patří k nim vrásky mezi obočím, na čele a kolem očí.

Výsledný efekt doprovází odpočatý a svěží vzhled.

Botulotoxin

Radiofrekvence e-Matrix zpevní a projasní narušenou pokožku

Sublativní radiofrekvence e-Matrix je zákrok určený k regeneraci narušené pokožky obličeje, krku a dekoltu (sluncem, nesprávnou péčí..). Pomáhá vypnout povolenou pokožku, stáhnout rozšířené póry a zjemnit drobné povrchové vrásky.

Ošetření se provádí ve třech různě intenzivních programech, dle stavu a stáří pokožky. Ošetření jek pokožce šetrné a má krátkou rekonvalescenci. Lze je provádět i v létě.

E-Matrix

V této dekádě se již vyplatí aktivní péče o pleť. Zákroky mohou být jemné, výsledek je přirozený s cílem udržet pružnost pokožky a podpořit regeneraci buněk, na kterou již vlastní zdroje nestačí.

Na naší klinice s Vámi rozebereme problémy a navrhneme nejúčinnější postupy k jejich řešení. objednejte se
Následuje péče ve 40-50-ti letech

Kontakt


Profhilo

Čtěte více…

Nalezněte nás na Facebooku