SUBMENU

Zákroky dle diagnózy

Zákroky dle typů laserů

Zákroky dle lokality

Omlazení pleti

Křečové žíly

Plastická chirurgie

Laserová liposukce

Ultraformer III

Transplantace vlasů

40+

Od čtyřiceti let je obnova buněk pokožky již dvakrát pomalejší. Tvářím mírně ubývá objem a lehce poklesávají. To může zvýraznit kruhy pod očima, které se propadají do tvaru trojúhelníku, tzv. korýtka. Změny jsou patrny nejen v obličeji, ale i na pokožce krku a dekoltu, které rovněž často odhalujeme.

Projasnění vzhledu odstraněním kruhů pod očima

V některých případech jsou tmavé kruhy pod očima spojeny s prohlubněmi, které opticky vytvářejí zapadlé oči a unavený výraz. Hluboké kruhy lze vyplnit a zjemnit speciálními výplněmi. Teosyal Redensity Eye II je výplň s kyselinou hyaluronovou, speciálně vyrobena pro tento zákrok. Zvýšením pružnosti pokožky a hustoty podkoží obnoví schopnost odrazu světla od pokožky a obličej prozáří.

Výsledný efekt je naprosto přirozený.

Kruhy pod očima

Hydrolifting pro kvalitní pleť

Hydrolifting je ošetření pokožky zasíťovanou kyselinou hyaluronovou v její střední vrstvě. Zvýšené množství vody, kterou na sebe kyselina hyaluronová naváže, zajistí silnou hydrataci spolu se zvýšením pružnosti pokožky a jejím vypnutím. U štíhlých obličejů nahradí ubývající objem tváří. Opakováním docílíme dlouhodobého udržení kvality pleti.

Hydrolifting

Výrazné nosoretní rýhy

Nosoretní (nasolabiální) rýhy jsou jedny z prvních hlubokých vrásek, které se v obličeji objevují. Jejich tvar je často ovlivněn geneticky, prohlubování souvisí s postupným uvolňováním a poklesem svalstva tváří. Tyto vrásky, které postupují od nosu ke koutkům úst, možná nejvíce ze všech typů vrásek mění výraz tváře. Ve Francii jsou také nazývány vráskou hořkosti, protože ztrpčují úsměv.

Mezi nejefektivnější způsoby vyhlazení nosoretních vrásek jsou výplně kyselinou hyaluronovou, látkou tělu vlastní. Přiměřeným vyplněním nosoretních rýh změníme smutný a unavený výraz při zachování přirozených linií tváře. Na naší klinice používáme pouze nejkvalitnější, certifikované materiály.

Nosoretní rýhy

Zpevnění kontur nitěmi

Zvlněné povolené kontury dolní čelisti vlivem ovlivněné geneticky můžeme zpevnit a vyrovnat nitěmi, ať již zpevňujícími tekutými nitěmi Ellansé, nebo liftujícími Aptos nitěmi. Obě techniky kromě vypnutí současně aktivují kolagen a zpevňují pokožku v okolí.

Tekuté nitě Ellansé Lifting nitěmi

Krk a dekolt není třeba schovávat

Krk a dekolt patří mezi oblasti, které věk odráží nejvíce. Přesto přichází péče o ně na řadu až poslední a většinou pozdě. Běžné kosmetickými přípravky nestačí k tomu, aby udržely pokožku krku a dekoltu ve formě. Zvláště na krku je pokožka velmi jemná, obsahuje minimum mazových žláz, snadněji proto vysychá a při nedostatečné péči se ztenčuje a vrásní. Prohlubují se i vodorovné rýhy na krku nazývané „Venušiny kroužky“.

Neinvazivní ošetření jsou velmi účinná a časově nenáročná. Aktivují pokožku z hloubky, a tím udržují její pružnost a pevnost. Důležité je nastavit takovou kombinaci zákroků postupů, aby byly ovlivněny všechny vrstvy pokožky.

Plazmalifting Ulthera Mikrojehličková radiofrekvence E-Matrix Mezoterapie Innofill

Pěstěná pokožka podpoří svěží a mladistvý vzhled. Propojením jednotlivých ošetření v různých vrstvách pokožky a využitím moderních technologií lze dlouhodobě udržet pokožku pevnou a odolnou.

Na naší klinice s Vámi rozebereme problémy a navrhneme nejúčinnější postupy k jejich řešení. objednejte se
Následuje péče v 50-60-ti letech

Kontakt


Profhilo

Čtěte více…

Nalezněte nás na Facebooku