SUBMENU

Zákroky dle diagnózy

Zákroky dle typů laserů

Zákroky dle lokality

Omlazení pleti

Křečové žíly

Plastická chirurgie

Laserová liposukce

Ultraformer III

Transplantace vlasů

50+

Po padesátce se začíná proces stárnutí zrychlovat díky úbytku estrogenu. Pleť se ztenčuje, zhoršuje se její elasticita, kontury dolní čelisti povolují. V podkoží ubývá tuková vrstva, která dosud tvarovala a vypínala tváře. Kožní buňky se obnovují pomalu, proto je povrch pleti sušší, bez mazu. Následkem ubývání objemu se v obličeji odráží více stínů a pleť je méně projasněná.

Juvéderm Voluma - modeluje profil obličeje a vyplní tváře

K vytvarování mírně až středně povislých nebo propadlých tváří vlivem gravitace a úbytku tuku v podkoží je třeba použít kvalitní výplň, která dokáže ztracený objem dlouhodobě navrátit. Juvéderm Voluma patří k nejkvalitnějším výplním určeným k vyzdvižením povolených tváří a brady.

Modelací tváří se výrazně omladí profil obličeje.

Výplně kyselinou hyaluronovou

LaserLift odstraní dvojitou bradu a zpevní kontury

Ochabování pokožky a ukládání tuku v oblasti podbradku, často spojené s nesprávnými návyky životosprávy, jsou hlavními příčinami vzniku dvojité brady. To rovněž změní profil obličeje.

LaserLift je miniinvazivní chirurgický zákrok k odstranění dvojité brady a zpevnění povolených kontur laserem. Laserový paprsek silně prohřívá podkoží, takže se nadbytečný tuk rozpustí a odplaví, teplota laseru současně zpevňuje kontury dolní čelisti spolu s pokožkou horní části krku.

LaserLift

Sendvičová technika je nejúčinnější ke zpevnění pokožky

K udržení kvality pokožky, která se věkem ztenčuje a ochabuje, je třeba opakovaně aktivovat všechny její vrstvy. K tomu se používá tzv. sendvičová technika. Prvním krokem je prohřátí a zpevnění podkoží pomocí kvalitních přístrojů, protože liftingový efekt vychází z hloubky. Na povrchu je následně třeba aktivovat metabolizmus buněk, jejich hydrataci a výživu.

Nejnověji lze zpevnit pokožku tzv. tekutými nitěmi. Jde o nový typ výplně, která aktivuje tvorbu kolagenu a dlouhodobě udržuje elasticitu pleti, aniž by měnila objem obličeje. Zákroky nevyžadují domácí hojení, mají minimální vedlejší účinky, které ustupují do několika dnů.

Ulthera E-Matrix Ultraformer Hydrolifting Vital Injector Biorevitalizace Plazmalifting Mezonitě Tekuté nitě Ellansé

Odstranění žilek na nohou sklerotizací nebo laserem

Rušivými žilkami na nohou se subjektivními potížemi nebo bez nich trpí až 60% žen. Na jejich vzniku se podílí hormony (antikoncepce, těhotenství), zaměstnání, životní styl, které mají vliv na jejich rozsah. Kromě estetického vzhledu, který mnohdy brání nosit sukně, mohou křečové žíly doprovázet pocity unavených nohou, noční křeče spojené i s otoky kol kotníků, zvláště v létě.

Skleroterapie žil na nohou je jediná účinná metoda k odstranění žilek na nohou střední velikosti. Tento zákrok může být doplněn laserovým zákrokem k odstranění zbylých nevzhledných metliček. Na naší klinice používáme NdYAG laser, který je jeden z nejúčinnějších.

Sklerotizace Odstranění metliček laserem Operace křečových žil laserem

Nezáleží na tom, kolik je vám let, jelikož stále hýříte aktivitou. Ať chceme nebo ne, opravdu neznáme způsob, jak zastavit čas, nebo ho dokonce vrátit zpět. Známe však postupy, které změny zpomalí a udržují mladistvý vzhled v souladu s aktivním životním stylem.

Na naší klinice s Vámi rozebereme problémy a navrhneme nejúčinnější postupy k jejich řešení. objednejte se
Následuje péče po 60-ti letech

Kontakt


Profhilo

Čtěte více…

Nalezněte nás na Facebooku