SUBMENU

Zákroky dle diagnózy

Zákroky dle typů laserů

Zákroky dle lokality

Omlazení pleti

Křečové žíly

Plastická chirurgie

Laserová liposukce

Ultraformer III

Transplantace vlasů

60+

Po dosažení šedesátky v pokožce ubylo významné množství kolagenu i kyseliny hyaluronové. Ztráta elasticity pokožky se projevuje povolením a propadem tváří, protažením nosoretních rýh až k ústním koutkům, které se propadají, tzv. marionetové rýhy. Pleť mění odstín z růžové do žlutavé, na povrchu přibývají nepravidelné pigmentace a žilky. Pokožka ztrácí schopnost vlastní hydratace, je suchá, vrásky se pak ještě více prohlubují.

Vypnutí kontur obličeje a krku chirurgickým mini-faceliftingem

Pokud je povolení kontur spolu s povolením pokožky krku výraznější, je vhodné již zvolit chirurgický mini-facelifting. Soustředí se na spodní partie obličeje a vypíná tváře a kontury obličeje spolu s horní částí krku. Drobné jizvičky jsou pouze kol ucha. Na naší klinice jej provádí zkušený plastický chirurg v šetrné lokální anestézii.

Mini-facelifting

Frakční omlazení pleti a odstranění pigmentací

Frakční ošetření pleti je moderní a účinná metoda ke zpevnění ochablé, na povrchu zvlněné pokožky. Zákrok silně aktivuje tvorbu kolagenu v podkoží a zároveň odstraňuje narušené buňky na povrchu pokožky. Po zhojení je pokožka pevnější a vypnutější. Ošetření současně zjemní povrchové vrásky a odstraní nerovnoměrné pigmentace. Hojení trvá 7-10 dní, výsledný efekt je však velmi dobrý.

Frakční CO2 frakční E-Matrix

Vyrovnání hlubokých vrásek a ústních koutků

Marionetovými vráskami označujeme rýhy, které se táhnou od ústních koutků směrem k bradě. Vznikají důsledkem gravitace a ochablosti pleti, případně silně vyvinutých svalů. Často vytvářejí smutný nebo unavený výraz ve tváři.

Účinným řešením jsou výplně vrásek kyselinou hyaluronovou nebo tekutými nitěmi Ellansé. Výplněmi se zvednou ústní koutky a obličeji získá optimističtější vzhled. Pokožku v místě rýhy lze dvojitě zpevnit mezonitěmi.

Výplně kyselinou hyaluronovou Mezonitě Tekuté nitě Ellansé

Omlazení hřbetů rukou

Rozdíl kvality pokožky rukou vzhledem k pleti obličeje může být výrazný, zvláště pokud o ni nepečujeme. Pokožka na rukou se ztenčuje, je suchá, ubývá spodní tuková vrstva, na povrchu prosvítají žilky, většinou doprovázené pigmentovými skvrnami.

Jednotlivými zákroky lze pokožku hřbetů rukou zpevnit, podkoží vyplnit a zahladit tak vystupující kůstky. Ošetření zahrnují odstranění pigmentových skvrn laserem, zpevnění povrchu pokožky (mikrojehličková radiofrekvence, e-Matrix) a vypnutí pokožky doplněním objemu (tekuté nitě Ellansé, Juvéderm, Plazmagel). Kombinace těchto zákroků pomůže pokožku omladit a zlepšit její vzhled.

Laserové odstranění pigmentací Mikrojehličková radiofrekvence Tekuté nitě Ellansé Plazmagel

Změny na zralé pleti však neznamenají, že neexistují možnosti jejich nápravy. K viditelné regeneraci pokožky je třeba kombinovat radikálnější zákroky a doplnit je jemnějšími, které povrch pleti dohlazují a barevně sjednotí.

Na naší klinice s Vámi rozebereme problémy a navrhneme nejúčinnější postupy k jejich řešení. objednejte se
Následuje ošetření ve 20-30-ti letech

Kontakt


Profhilo

Čtěte více…

Nalezněte nás na Facebooku