Jak na perfektní omlazení dekoltu

Jak na perfektní omlazení dekoltu

Kůže na krku a v dekoltu spolehlivě prozradí náš věk. Dekolt bývá vystaven slunečnímu záření stejně jako obličej, přitom pokožka zde je velmi jemná a obsahuje méně mazových žláz. Snadněji proto vysychá a při nedostatečné péči povadá.

Jak je péče o dekolt důležitá, si začneme většinou uvědomovat až ve vyšším věku.

Omladit tyto partie není jednoduché a kdo očekává zázračné výsledky po jednom ošetření, bude asi zklamán. Estetická dermatologie má k dispozici moderní metody, které jsou v omlazení pleti v partii dekoltu velmi efektivní, ale je třeba začít dříve. U každého dekoltu sestavujeme omlazující kúru „na míru.“

Jaké zákroky jsou v dekoltu účinné ?

  1. Elixír pod kůži

Jako elixír působí na jemnou pokožku metoda biorevitalizace. Tedy ošetření kyselinou hyaluronovou a plazmou pomocí mezoterapie, tedy sérií drobných vpichů tenkými jehličkami. Působením plazmy se nastartují regenerační procesy kolagenních vláken. Kyselina hyaluronová „zalije“ žíznící pokožku dekoltu. Tato procedura zvyšuje cirkulaci krve i lymfy.

  1. Radiofrekvenční revoluce

Hloubková mikrojehličková radiofrekvence a povrchová radiofrekvence  eMatrix, které používáme na klinice, prohřívají jednotlivé vrstvy kůže, a tím remodelují a zkracují ochablá kolagenová vlákna. Výsledkem je vyrovnání středně hlubokých vrásek v dekoltu, okamžitý liftingový efekt a dlouhodobé zpevnění pokožky.

  1. Ultherou do hloubky

Nejnovějším zákrokem na zpevnění pokožky dekoltu je ultherapie. Touto neinvazivní metodou se ultrazvukem proniká do hloubky až 4,5 mm. V pokožce po ultrazvukových pulzech vzniká teplota kolem 50°C, čímž dochází k silnému zatažení kolagenních vláken a zpevnění pokožky na povrchu.

  1. „V“ aplikace

Jedná se o aplikaci výplně se zasíťovanou kyselinou hyaluronovou do oblasti dekoltu pomocí kanyly. „V“ aplikace kromě vyplnění vrásek vyvolá i fibrotizaci kůže s vyrovnáním středně hlubokých vrásek v dekoltu. Na rozdíl od metody mezoterapie vydrží efekt jeden rok a stačí jedno, maximálně dvě ošetření, podle stavu pokožky a stáří.

Obrázek4

  1. S péčí trochu přitvrdit

Středně invazivním řešením povolené kůže v dekoltu je lifting Aptos nitěmi. Pomocí speciálních vláken opatřených protisměrnými háčky se pokožka „vytáhne“. Nitě se kanylou zavedou do podkoží, kde se zachytí a pokožku podrží vypnutou.

Ideální je spojení tohotu zákroku s hladkými nitěmi - tzv.mezonitěmi, které se zavádějí do podkoží ve větším počtu za účelem zpevnění a obnovy tvorby kolagenu a elastinu. Po vstřebání nití liftující efekt přetrvá, protože v podkoží je nově vytvořená kolagenová kostra.

Jak na perfektní omlazení dekoltu - APTOS nitě

  1. A ještě vyzmizíkovat pigmentové skvrny

Se vznikem pigmentových skvrn v dekoltu je spojeno více faktorů. Spolu s věkem je nejčastějším viníkem UV záření.

Po zákroku depigmentačním Q switch NdYAG laserem se pigment rozstřelí a odloupne ve formě tenkého stroupku.

 

Pokud chcete mít pěkný dekolt do výstřihu, je třeba o něj pečovat pravidelně, nejlépe kombinací účinných zákroků.

U každého klienta sestavujeme omlazující kúru „na míru”.

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188
244 471 386

Napište nám
Do našeho centra estetické medicíny hledáme zdravotní sestru... více zde