Naši klienti

Bára - 35 let

Vrásku na kořeni nosu jsem měla velmi brzy, maminka ji má také. Postupně mi vytvořila naštvaný výraz i když jsem se tak necítila. Paní doktorka Bergerová mi vrásku odstranila botulotoxinem. Jsem velice spokojená nejen s výsledkem, ale též s přátelským přístupem. Děkuji.

Moje maminka měla  podélnou hlubokou rýhu u  kořene nosu odjakživa  a přestože je veselá, stále vypadala  naštvaně. Zarazilo  mě, když  jsem si  všimla,  že i  mně se na  obličeji  tvoří   úplně  stejná  vráska a  začala jsem  poslouchat: „ Báro, nemrač se!“.

Při konzultaci v BcD Clinic mi paní doktorka  nabídla aplikaci botulotoxinu.,,Injekce rýhu vypne a potlačí další prohlubování vrásky“. Trochu  mě  to  zaskočilo,  připadalo  mi,  že je  na takový  zákrok  ještě  brzy. Paní  doktorka mi ale vysvětlila, že  tuhle  vrásku  nic jiného  neodstraní a naučená  mimika ji bude už  jen  prohlubovat. Aplikace  botulotoxinu je v tomto případě preventivní  zákrok, který  potlačuje naučený  zlozvyk. Když to mamka viděla, nechala si vrásku také vylepšit.

Bára

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188
244 471 386

Napište nám