V červenci a srpnu budeme ordinovat na naší klinice v úterý, středu a čtvrtek. Vaše dotazy zodpovíme každý všední den.

Dermokosmetika Skinbetter

Nejžádanější přípravky

InterFuse® Treatment Cream EYE 15ml

Pečující krém pro mimické vrásky kolem očí. Maximálně pleť vyživuje, projasňuje ji díky vitamínu C, snižuje pocit suchosti a hydratuje. Redukuje také opuchlé oči a tmavé kruhy pod očima.

CENA: 2520,-

EyeMax AlphaRet® Overnight Cream 15ml

Technologie AlphaRet představuje patentovanou kombinaci retinoidu a AHA kyselin v optimálním složení pro redukci jemných linek a vrásek v citlivém očním okolí.

CENA: 2520,-

AlphaRet® Overnight Cream 30ml

Noční omlazující krém s retinoidy a AHA kyselinami pro všechny typy pleti s viditelnými známkami stárnutí, jako je ztráta pevnosti, jemné a hluboké vrásky, nerovnoměrný tón pleti a struktura pleti.

CENA: 2880,-

Intensive AlphaRet® Overnight Cream 30ml

Noční omlazující krém se silnější koncentrací retinoidů pro pleť s viditelnými známkami stárnutí, jako je ztráta pevnosti, jemné a hluboké vrásky, nerovnoměrný tón pleti a struktura pleti.

CENA: 3100,-

InterFuse® Treatment Cream FACE & NECK

Pečující krém proti povadlé pleti a vráskám využívá kolagen ve formě bohaté na peptidy. Směs peptidů cíleně vyživuje 5 typů kolagenů klíčových pro zachování hustoty pokožky.

CENA: 2940,-

Trio Rebalancing Moisture Treatment™

Vysoce účinná trojkombinace pomáhá znovu obnovit narušenou kožní bariéru a zvlhčit pleť. Trio je velmi bohatý a zároveň lehký krém, jehož úkolem je obnovit hydro-lipidovou rovnováhu a zdraví pokožky.

CENA: 3240,-

Alto Defense Serum™30ml

Denní sérum je 360 stupňovou ochranou pleti proti oxidačnímu stresu a volným radikálům. Kombinací vitamínu C a 18 dalších antioxidantů, enzymů a lipidů zlepšuje strukturu a tón pleti.

CENA: 3480,-

Alto Advanced Defense and Repair Serum 30ml

Patentovaná technologie séra pomáhá podporovat přirozený cyklus obnovy pokožky, zlepšuje strukturu a tón pleti. Redukuje zarudnutí pleti a rozjasňuje ji.

CENA: 4500,-

Sunbetter® TONE SMART SPF 50 Sunscreen Compact

UV ochrana v kompaktním odstínu, který odpovídá tonu pleti. Ochrana proti : UVA (starnutí) a UVB (popaleniny), modrému světlu a infračervenému záření. 100 % minerální, žadné nano aktivní látky voděodolný (80 minut). Vhodné použít po estetických zákrocích a pro citlivou pleť.

CENA: 1500,-

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188

Napište nám