Naše zákroky

Odstranění žilek laserem

Odstranění žilek laserem

Pavoučkové žilky se vyskytují většinou na obličeji nebo v dekoltu. Příčina může být slunění, tlak od brýlí, drobné zranění. Pro klienty jsou rušivé esteticky.


Zákrok: Špičkovým cévním laserem NdYAG lze odstanit žilky do průměru 1 mm. Paprsek laseru pronikne do kůže, aniž by poškodil povrch, cévka se teplem stáhne a postupně rozpadne.

Výplň hřbetů rukou - Před a Po zákroku - BcD clinic Praha

Výplň hřbetů rukou

Pod tenčí pokožkou na hřbetech rukou jsou zvýrazněné kůstky a žíly. Navíc je tento typ pokožky méně odolný.


Přiměření množství kyseliny hyaluronové vytvoří „boosting efekt“ - vyplnění objemu. Povrch je jemnější, pokožka se současně hydratuje a zvýší se její pružnost.


Zákrok Anti-aging rtů - foto PŘED a PO zákroku

Anti-aging rtů

Jemné rýhy na povrchu, neostrou hranici kontur a mírnou ztrátu objemu rtů lze ošetřit nezasíťovanou kyselinou hyaluronovou, která nezvětšuje objem rtů. Zákrok se provádí tenkou kanylou těsně pod povrchem rtů. Červeň rtů se vypne a vyhladí, pokožka hydratací získá zpět svou elasticitu a odolnost.

Zákrok - Mimické vrásky kolem očí - fotogalerie PŘED a PO zákroku - odstranění vrásek

Mimické vrásky kolem očí

Vějířkovité vrásky kol očí můžeme pozorovat mezi prvními. Vznikají pohyby mimických svalů při úsměvu. Postupně ale zůstávají trvale, protože pokožka je zde tenčí a málo odolná proti zevnímu prostředí, hlavně nadměrnému slunění.


Zákrok: Malé množství botulu zmírní mimiku svalů a zpomalí tak prohlubování vrásek. Proto je v malé dávce oblíben i u mladších pacientek, zvláště před létem.

Refresh rtů

Refresh rtů

Přirozeným stárnutím ztrácejí rty svou plnost, jsou povadlé a ztenčují se.


Zákrok: středně zasíťovaná kyselina hyaluronová se zvýšenou hydratací vypne povrch rtů, zpevní kontury a zjemní drobné vrásky kol úst. Cílem ošetření je udržet rty hladké a plné

Předchozí 1 2 Další

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188

Napište nám