Blog

O BCD Clinic

Co je melasma a jak jí léčit

Melasma je získaná pigmentace obličeje, která se aktivuje sluněním. Proto se v létě zvýrazní a v zimě zesvětlá. Častěji se vyskytuje u žen mezi 20.–40. rokem. Nejvíce jsou zasaženy tváře, čelo a brada. Pigmentace mohou zůstat trvale a způsobit nepříjemné pocity týkající se vzhledu.

Zeig mehr
O BCD Clinic

Zeštíhlení dolní čelisti botuloterapií

Ačkoli se ideály krásy mohou u různých kultur lišit, jemný oválný nebo srdcovitý obličej se štíhlou dolní čelisti je na estetických klinikách častým přáním. Tvar obličeje byl vždy jedním z měřítek hodnocení vzhledu.

Zeig mehr
O BCD Clinic

Jak vypnout ochablé kontury

Když začne pokožka v obličeji společně s tukovými polštářky klesat, oblast podél brady a pod ní se deformuje. To dodává obličeji „těžký“ vzhled a kontura přestane být ostrá.

Zeig mehr
O BCD Clinic

Výplň spánků – „buráková hlava“

Oblast spánků dosud nepatřila k těm, kterým byla věnována větší pozornost. Spánky však, stejně jako ostatní části obličeje, postupně ztrácí objem z důvodu vstřebávání tukových polštářků, úbytek kolagenu a vyhlazení nadočnicového oblouku. Vzhledem k tomu, že oblast spánků je přirozeně mírně prohloubená, změny jsou patrny rychleji.

Zeig mehr
O BCD Clinic

6 nejlepších procedur po 40. roce

Nejčastější problém v období 40+, který v mladším věku nebyl patrný, je ztráta objemu v určitých partiích obličeje vzniklá na základě tzv. gravitačního poklesu neboli ptózy. Pokožka i svaly obličeje povolují, tukové polštářky v podkoží se rovněž posunují směrem dolů. To vše může změnit i výraz v obličeji, který působí unaveně nebo smutně.

Zeig mehr
O BCD Clinic

Jak na perfektní omlazení dekoltu

Kůže na krku a v dekoltu spolehlivě prozradí náš věk. Dekolt bývá vystaven slunečnímu záření stejně jako obličej, přitom pokožka zde je velmi jemná a obsahuje méně mazových žláz. Snadněji proto vysychá a při nedostatečné péči povadá.

Jak je péče o dekolt důležitá, si začneme většinou uvědomovat až ve vyšším věku.

Zeig mehr
Předchozí 1 2 3 Další

Kommen Sie zu einer unverbindlichen Beratung

Rufen Sie uns jetzt an

606 048 188

Schreiben Sie uns