Blog

O BCD Clinic

Zbavte se chloupků jednou provždy! Mezi laserovou a IPL depilací je ovšem rozdíl

Depilace je jedním z nejvyhledávanějších zákroků estetické dermatologie. Podle statistik si chloupky na těle pravidelně odstraňuje až 70% všech žen v Evropě. Nejde jen o módní záležitost, ale běžný hygienický návyk. Jednou z možností, jak se zbavit nežádoucího ochlupení, je laserová epilace.Depilace je jedním z nejvyhledávanějších zákroků estetické dermatologie. Podle statistik si chloupky na těle pravidelně odstraňuje až 70% ...

zobrazit více
O BCD Clinic

Proměny našich spokojených klientů

Prohlédněte si výsledky zákroků našich klientů. V galerii naleznete estetické zákroky jako jsou výplně rtů, odstranění vrásek či omlazení pleti, plastické zákroky jako je odstranění dvojité brady, operace očních víček, laserové zákroky či zákroky cévní medicíny.

zobrazit více
O BCD Clinic

Omlazení pleti - před a po zákroku

Naše klinika se mimo jiné zaměřuje na estetické zákroky, které vedou k mladšímu a zároveň přirozenému vzhledu. Existuje mnoho účinných zákroků pro omlazení pleti, my však vždy vybíráme ten, který je pro konkrétní klientku nejvhodnější. Provádíme zákroky jako APTOS lifting, výplně Radiesse, ultherapie, mezoterapie, biorevitalizace, omlazení pleti lasery a mnoho dalších. Prohlédněte si proměny našich spokojených zákaznic před a po.

zobrazit více
O BCD Clinic

Laserová depilace - před a po zákroku

Laserová depilace je v současnosti nejúčinnější metodou odstranění chloupků. Laser, který k tomuto zákroku používáme na naší klinice, je vhodný k odstranění chloupků i na citlivých místech, jako jsou intimní partie. Poskytujeme laserové odstranění chloupků v podpaží, na horních i dolních končetinách, na obličeji (nad horním rtem, na bradě) a na dalších místech.

zobrazit více
O BCD Clinic

Výplně rtů kyselinou hyaluronovou - omlazení, modelace a zvětšení rtů - před a po zákroku

Modelace či zvětšení rtů výplněmi kyseliny hyaluronové patří k velmi oblíbeným estetickým zákrokům, které klientky na naší klinice podstupují. Výsledkem je přirozený vzhled, plnější rty, vyrovnání přirozené asymetrie, zdvihnutí povislých ústních koutků či decentní zvětšení rtů. Prohlédněte si proměny našich spokojených zákaznic před a po.

zobrazit více
Předchozí 1 2 3 Další

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188
244 471 386

Napište nám