Blog

O BCD Clinic

Omlazení pleti - před a po zákroku

Naše klinika se mimo jiné zaměřuje na estetické zákroky, které vedou k mladšímu a zároveň přirozenému vzhledu. Existuje mnoho účinných zákroků pro omlazení pleti, my však vždy vybíráme ten, který je pro konkrétní klientku nejvhodnější. Provádíme zákroky jako APTOS lifting, výplně Radiesse, ultherapie, mezoterapie, biorevitalizace, omlazení pleti lasery a mnoho dalších. Prohlédněte si proměny našich spokojených zákaznic před a po.

zobrazit více
O BCD Clinic

Laserová depilace - před a po zákroku

Laserová depilace je v současnosti nejúčinnější metodou odstranění chloupků. Laser, který k tomuto zákroku používáme na naší klinice, je vhodný k odstranění chloupků i na citlivých místech, jako jsou intimní partie. Poskytujeme laserové odstranění chloupků v podpaží, na horních i dolních končetinách, na obličeji (nad horním rtem, na bradě) a na dalších místech.

zobrazit více
O BCD Clinic

Výplně rtů kyselinou hyaluronovou - omlazení, modelace a zvětšení rtů - před a po zákroku

Modelace či zvětšení rtů výplněmi kyseliny hyaluronové patří k velmi oblíbeným estetickým zákrokům, které klientky na naší klinice podstupují. Výsledkem je přirozený vzhled, plnější rty, vyrovnání přirozené asymetrie, zdvihnutí povislých ústních koutků či decentní zvětšení rtů. Prohlédněte si proměny našich spokojených zákaznic před a po.

zobrazit více
Předchozí 1 2 3 Další

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188
244 471 386

Napište nám
Dodržujeme doporučená hygienická opatření pro zdravotnická zařízení v rámci současné epidemiologické situace.