V červenci a srpnu budeme ordinovat na naší klinice v úterý, středu a čtvrtek. Vaše dotazy zodpovíme každý všední den.

Blog

O BCD Clinic

Odstranění tetování

Může se stát, že tetování, které jste si vybrali, nedopadlo podle vašich představ, nebo jste změnili názor na design. Bezpečně a efektivně lze tetování odstranit lasery, i když to nějakou dobu trvá.

zobrazit více
O BCD Clinic

Menopauza a pleť po padesátce

V období přechodu prochází ženské tělo celou řadou změn.  Včetně pokožky, která vlivem úbytku estrogenu ochabuje rychleji. Vaječníky produkují méně estrogenu, který aktivuje v pokožce klíčový kolagen. Změny pleti během menopauzy mohou probíhat pozvolna, ale často jsou rychlé a výrazné.

zobrazit více
O BCD Clinic

Co je melasma a jak jí léčit

Melasma je získaná pigmentace obličeje, která se aktivuje sluněním. Proto se v létě zvýrazní a v zimě zesvětlá. Častěji se vyskytuje u žen mezi 20.–40. rokem. Nejvíce jsou zasaženy tváře, čelo a brada. Pigmentace mohou zůstat trvale a způsobit nepříjemné pocity týkající se vzhledu.

zobrazit více
O BCD Clinic

Zeštíhlení dolní čelisti botuloterapií

Ačkoli se ideály krásy mohou u různých kultur lišit, jemný oválný nebo srdcovitý obličej se štíhlou dolní čelisti je na estetických klinikách častým přáním. Tvar obličeje byl vždy jedním z měřítek hodnocení vzhledu.

zobrazit více
O BCD Clinic

Jak vypnout ochablé kontury

Když začne pokožka v obličeji společně s tukovými polštářky klesat, oblast podél brady a pod ní se deformuje. To dodává obličeji „těžký“ vzhled a kontura přestane být ostrá.

zobrazit více
O BCD Clinic

Výplň spánků – „buráková hlava“

Oblast spánků dosud nepatřila k těm, kterým byla věnována větší pozornost. Spánky však, stejně jako ostatní části obličeje, postupně ztrácí objem z důvodu vstřebávání tukových polštářků, úbytek kolagenu a vyhlazení nadočnicového oblouku. Vzhledem k tomu, že oblast spánků je přirozeně mírně prohloubená, změny jsou patrny rychleji.

zobrazit více
O BCD Clinic

6 nejlepších procedur po 40. roce

Nejčastější problém v období 40+, který v mladším věku nebyl patrný, je ztráta objemu v určitých partiích obličeje vzniklá na základě tzv. gravitačního poklesu neboli ptózy. Pokožka i svaly obličeje povolují, tukové polštářky v podkoží se rovněž posunují směrem dolů. To vše může změnit i výraz v obličeji, který působí unaveně nebo smutně.

zobrazit více
O BCD Clinic

Jak na perfektní omlazení dekoltu

Kůže na krku a v dekoltu spolehlivě prozradí náš věk. Dekolt bývá vystaven slunečnímu záření stejně jako obličej, přitom pokožka zde je velmi jemná a obsahuje méně mazových žláz. Snadněji proto vysychá a při nedostatečné péči povadá.

Jak je péče o dekolt důležitá, si začneme většinou uvědomovat až ve vyšším věku.

zobrazit více
Předchozí 1 2 3 Další

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188

Napište nám