Blog

O BCD Clinic

Zeštíhlení dolní čelisti botuloterapií

Ačkoli se ideály krásy mohou u různých kultur lišit, jemný oválný nebo srdcovitý obličej se štíhlou dolní čelisti je na estetických klinikách častým přáním. Tvar obličeje byl vždy jedním z měřítek hodnocení vzhledu.

zobrazit více
O BCD Clinic

Jak vypnout ochablé kontury

Když začne pokožka v obličeji společně s tukovými polštářky klesat, oblast podél brady a pod ní se deformuje. To dodává obličeji „těžký“ vzhled a kontura přestane být ostrá.

zobrazit více
O BCD Clinic

Výplň spánků – „buráková hlava“

Oblast spánků dosud nepatřila k těm, kterým byla věnována větší pozornost. Spánky však, stejně jako ostatní části obličeje, postupně ztrácí objem z důvodu vstřebávání tukových polštářků, úbytek kolagenu a vyhlazení nadočnicového oblouku. Vzhledem k tomu, že oblast spánků je přirozeně mírně prohloubená, změny jsou patrny rychleji.

zobrazit více
O BCD Clinic

6 nejlepších procedur po 40. roce

Nejčastější problém v období 40+, který v mladším věku nebyl patrný, je ztráta objemu v určitých partiích obličeje vzniklá na základě tzv. gravitačního poklesu neboli ptózy. Pokožka i svaly obličeje povolují, tukové polštářky v podkoží se rovněž posunují směrem dolů. To vše může změnit i výraz v obličeji, který působí unaveně nebo smutně.

zobrazit více
O BCD Clinic

Jak na perfektní omlazení dekoltu

Kůže na krku a v dekoltu spolehlivě prozradí náš věk. Dekolt bývá vystaven slunečnímu záření stejně jako obličej, přitom pokožka zde je velmi jemná a obsahuje méně mazových žláz. Snadněji proto vysychá a při nedostatečné péči povadá.

Jak je péče o dekolt důležitá, si začneme většinou uvědomovat až ve vyšším věku.

zobrazit více
O BCD Clinic

Lip flip ….jak může    B O T U L O T O X I N    zlepšit váš úsměv

Botulotoxin má nejen úžasné výsledky při ošetření jemných vrásek kol očí a na čele, ale umí vykouzlit i krásné rty. Tato technika se nazývá „lip flip“.

K překlopením rtu botulotoxinem je třeba přesné umístění pouhých několika jednotek podél vermilionové linie horního rtu, což vytváří iluzi plnějších a hutnějších rtů bez výplní nebo jiných ošetření.

zobrazit více
O BCD Clinic

Trendy v oblasti estetické medicíny

Jednoznačným trendem v estetické medicíně jsou zákroky, které nabízejí maximální efekt bez nutnosti dlouhé rekonvalescence. Proto se v estetické medicíně rozvíjejí a jsou žádané metody, které nevyžadují použití skalpelu a celkové anestezie. Klienti nežádají radikální změny, ale ponechání původních rysů a omlazení partií, díky kterým vypadají starší. Výhodou je rychlejší rekonvalescence.

zobrazit více
O BCD Clinic

Juvéderm® VOLUX – k pevné bradě a kontuře dolní čelisti

Juvéderm® VOLUX je unikátní výplň s obsahem kyseliny hyaluronové, která je určena pro zpevnění brady a vyrýsování kontur dolní čelisti. Oproti invazivní chirurgické modelaci brady implantáty, není potřeba po tomto zákroku žádná rekonvalescence. Jedná se o výplň s nejvýraznějším liftingovým  efektem.

zobrazit více
Předchozí 1 2 3 Další

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188
244 471 386

Napište nám