EM Slim™NEO - konturování těla nové generace

EM Slim™NEO  je nejnovější neinvazivní body contouring. Lékařská technologie HI-EMT je celosvětově oceněna jako nejlepší metoda pro formování postavy. Extrémní „trénink“ zpevňuje svaly a současně spaluje tuk.

EFEKT

 • Budování svalů a současné spalování tuku
 • Časová nenáročnost: 30 minut je jako 5 hodin cvičení
 • Zvýšení svalové hmoty až o 25 %
 • Snížení podkožního i nitrobřišního tuku až o 30 %
 • Zpevnění pánevního dna
 • Zlepšení kondice

LOKALITY

 • Břicho
 • Paže
 • Vnější a vnitřní stehna
 • Lýtka
 • Pánevní dno

SOUVISEJÍCÍ ZÁKROKY

JAK FUNGUJE EM Slim™NEO ?

EM Slim™NEO kombinuje nejnovější HI-EMT technologii (High Intensity Electromagnetic Muscle Training) a radiofrekvenci (RF).

Technologie HI-EMT (High Energy Focused Electromagnetic Wave) provádí zrychlenou maximální kontrakci svalů (během 30 minut oblast „vykoná“ 30 000 sedů-lehů, kliků nebo dřepů). Tento extrémní „trénink“ postupně zvýší hustotu a objem svalů.

Radiofrekvence prohřívá svaly, což vede k účinnější kontrakci a to umožní jejich větší nárůst. Současně zvyšuje destrukci tukových buněk pro dosažení maximálního efektu.

VÝSLEDKY

Maximální využití svalové kontrakce vede ke zvýšené svalové hustotě a zvětšení objemu svalu.Tím mění jeho pevnost i tvar. Tuk ve svalu je uvolňován k využití energie při stahování a postupně se odbourává. Kontury ošetřených partií jsou štíhlejší a vyrýsované.

Klinické studie ukazují, že za 1-2 měsíce po ošetření se svalová hmota zvýší až o 25 % a lokalizovaný tuk se sníží až o 30%.

JAK PROBÍHÁ ZÁKROK?

Zákrok je neinvazivní a nevyžaduje žádné hojení ani speciální přípravu. Při úvodní konzultaci je zhodnocen zdravotní stav klienta a individuálně navržen cvičební program. 

EM Slim™NEO dokáže prostřednictvím specializovaných nástavců ošetřit až 8 partií lidského těla. Hlavice přiložená na ošetřovanou oblast vysílá elektromagnetické vlny střídavě v relaxační a kontrakční fázi. Ošetření doprovází hřejivý pocit a pnutí v ošetřované oblasti. Dle subjektivních pocitů se nastavuje intenzita zákroku. Celá procedura trvá 30 minut.

Následujících 24 hodin není doporučeno fyzické cvičení, vhodná je dostatečná hydratace a omezení příjmu cukrů k podpoře regenerace.

PRO KOHO JE  OŠETŘENÍ  EM Slim™NEO  VHODNÉ?


Zpevnění a formování problematických partií

 • nepřináší-li cvičení takové výsledky nebo není-li dostatek času, pro chronické začátečníky je výsledek motivaci ke cvičení.
 • zpevnění svalů po delší nečinnosti – např. uvolnění svalů břicha po těhotenství, rozestup břišních svalů, ochabnutí svalů během přestávky při úrazu
 • ke zvýšení sportovních výkonů (vrcholoví sportovci absolvují tuto proceduru jakou součást tréninku-běžci, fotbalisté, hokejisté)
 • k odstraňování malých tukových polštářků u fyzicky zdatnějších jedinců
 • zpevnění svalových partií, které na cvičení reagují omezeně – paže, vnitřní stehna

Posílení svalů pánevního dna a léčbu inkontinence

 • pomáhá s léčbou inkontinence zatínáním svalů pánevního dna

Zdravotní posílení svalů trupu

 • Posílení břišních svalů pomáhá udržet stabilitu trupu (přímý břišní sval, zevní šikmý sval, vnitřní šikmý sval břišní, příčný břišní sval). Základní svalové skupiny pomáhají zpevňovat páteř, udržovat správné držení těla. Tato posturální podpora vytváří mladistvé držení těla.

KOLIK OŠETŘENÍ JE POTŘEBA?

K aktivaci svalů HI-EMT ošetřením je doporučena kúra 4-6 ošetření v průběhu 3 týdnů. Ztráta tuku v ošetřované oblasti je trvalá, ostatní tukové buňky však mohou růst při výrazně nezdravém životním stylu.

Účinky jsou patrny až šest měsíců po kůře. K prodloužení efektu a udržení výsledků je doporučena příležitostná údržba jednotlivými zákroky.

Přístroj EM Slim Neo

Přístroj EM Slim Neo

EM Slim Neo - zpevnění paží před a po zákroku

EM Slim Neo - zpevnění paží před a po zákroku

Fotogalerie

EM Slim™NEO bodycontouring EM Slim™NEO bodycontouring
EM Slim™NEO bodycontouring EM Slim™NEO bodycontouring

Fotogalerie

EM Slim™NEO bodycontouring EM Slim™NEO bodycontouring
EM Slim™NEO bodycontouring EM Slim™NEO bodycontouring
EM Slim™NEO bodycontouring EM Slim™NEO bodycontouring
EM Slim™NEO bodycontouring EM Slim™NEO bodycontouring
EM Slim™NEO bodycontouring EM Slim™NEO bodycontouring
EM Slim™NEO bodycontouring EM Slim™NEO bodycontouring

Na co se ptáte

CO SE STANE PO UKONČENÍ OŠETŘENÍ?

Zpevnění a nárůst svalů po ošetření EM Slim™NEO  mohou zůstat trvalé i po 6 měsících, je však doporučen zdravý životní styl, který ovlivňuje výsledek a délku trvání. Pokud svaly přestanete trénovat, začnou ochabovat.  Je to podobné jako cvičení v tělocvičně. Pro dosažení výsledků nelze tréninky zastavit. Sval bude slábnout a obalovat se tukovou vrstvou. Cvičení lze dlouhodobě doplňovat jednotlivými ošetřeními EM Slim™NEO. 

JAK FUNGUJE ENERGIE HI-EMT PŘI BUDOVÁNÍ SVALŮ?

Během normálního cvičení se svaly mezi jednotlivými kontrakcemi uvolňují, protože centrální nervový systém nemá schopnost poznat další impuls dokud je sval ještě v akci. Maximální dobrovolné kontrakce obecně využijí 30 % svalové schopnosti.

Technologie HI-EMT (High Energy Focused Electromagnetic Wave) provádí zrychlenou  maximální kontrakci svalů. Tento extrémní „trénink“ postupně zvýší hustotu a objem svalů.

Efektu se dosáhne jednak přetvořením vnitřní struktury svalu, tj. růstem svalových fibril , které vedou ke zvětšení svalů a  zároveň tvorbou nových bílkovinných řetězců svalových vláken – tzv. hyperplazii svalů.

Extrémní svalová kontrakce technologie HI-EMT současně navodí rozklad tuku. Část přebytečného tuku je spotřebována pro svalové stahy a zbytek se vyloučí normálním metabolismem těla během několika týdnů. Proto kombinace přístroje s RF (radiofrekvencí) zvyšuje a posiluje svalovou hmotu a zároveň snižuje množství tuku.

PRO KOHO NENÍ ZÁKROK VHODNÝ?

 • Těhotné a kojící ženy
 • Kovové nebo elektronické implantáty v ošetřované oblasti
 • Kardiostimulátory
 • Implantované defibrilátory
 • Zhoubné nádory
 • Hemoragické stavy
 • Epilepsie
 • Nedávné chirurgické zákroky

JE OŠETŘENÍ BOLESTIVÉ?

Nebudete mít kontrolu nad svalovými kontrakcemi, protože budou aktivovány HI-EMT energií, proto může být pocit na začátku ošetření označen jako neobvyklý, nikoliv bolestivý. 

Program zahrnuje protahovací, zahřívací a ochlazovací cvičení tak, aby se snížila svalová únava nebo nepohodlí. Intenzita se v průběhu ošetření postupně zvyšuje  a nastavuje dle individuálního vnímání tlaku.

zpět

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188

Napište nám