Aesthefill

Originální biostimulační výplň, řeší příčiny stárnutí pokožky nikoliv důsledky. Aktivací vlastního kolagenu zlepšuje její elasticitu, doplňuje ztracený objem tváří, zjemňuje a vypíná vrásky. Omlazuje jemným a přirozeným působením.

EFEKT

 • Postupné přirozené omlazení
 • Doplnění ztraceného objemu
 • Zvýšení elasticity pokožky

KOMBINACE SE ZÁKROKY

INDIKACE

 • Snížená elasticita pokožky obličeje a krku
 • Propadlé spánky, tváře
 • Jizvy po akné
 • Ztenčená pokožka hřbetů rukou

Co je AestheFill

AestheFill je biostimulační výplň s obsahem kyseliny poly-mléčné, která se v medicíně používá více než 20 let jako vstřebatelný šicí materiál. Získává se z kukuřičného škrobu polymerací. Materiál je biokompatibilní (slučitelný s vlastní tkání) a odbouratelný. Postupně se rozkládá na kyselinu mléčnou a glykogen a je vyloučen z těla. Schválení FDA potvrzuje jeho ověřenou bezpečnost.

Jak funguje Aesthefill

Po aplikaci materiál aktivně vyplní místa s úbytkem vlastního kolagenu. Porézní struktura mikrokuliček výplně je následně vyplněna zárodečnými buňkami kolagenu – fibroblasty.  Jedinečnost spočívá v tom, že po rozpadu materiálu zůstanou místa, kam byl umístěn, zaplněna novým kolagenem a elastinem. Pokožka zhoustne, získá elasticitu a obnoví se zdravá pleť.

Kdo je ideálním kandidátem pro AestheFill?

Aesthefill je vhodný při:

 • lipodystrofii obličeje, krku, dekoltu a rukou, která vede k úbytku objemu, ochablé pokožce a ztrátě elasticity
 • zvlněných, povolených konturách obličeje
 • propadlých oblastí obličeje – tváří, spánků
 • hlubokých vráskách v ústních koutcích a nosoretních rýhách
 • atrofických jizvách po akné
 • změně tvarů a obrysů obličeje (asymetrie, ztráta objemu)

Jak probíhá ošetření?

Výplň se vstřikuje bodově přímo do míst největších propadů nebo vějířkovitě kanylou (tzv. fan technika), pod povrch pokožky, pokud je celkově ochablá, dehydratovaná a atonická. Ošetření končí lehkou masáží, při které se rovnoměrně zaplní vnitřní vrstvy dermis.

Kdy uvidím výsledky po aplikaci

Objemové výsledky ošetření jsou patrny ihned po ošetření. Výraznější účinek nastupuje za 1,5 až 3 měsíce po vytvoření kolagenové kostry. Pokožka zhoustne, vrásky se zjemní a zpevní ovál obličeje.

V následné péči je doporučeno: nedotýkat se ošetřovaných oblastí a netlačit na ně. Několik dní po ošetření se vyhýbat namáhavým fyzickým aktivitám a nadměrnému horku. Chránit ošetřovanou oblast před přímým slunečním zářením a používat SPF přípravky.

Do kterých oblastí lze AestheFill aplikovat?

Jak často se ošetření opakuje?

Frekvence ošetření se může lišit v závislosti na kvalitě pokožky a požadovaném efektu, tedy dokud nezačne postupné odbourávání vlastního kolagenu a elastinu. V tom okamžiku lze postup opakovat.

Aplikace může být v sérii 3 ošetření s odstupem 4-6 týdnů při výrazné atrofii pokožky. Obecné doporučení zahrnuje 1-2 procedury s přestávkou 4-6 měsíců mezi sezeními, s možností opakování ošetření každé 2-3 roky.

Aesthefill - PŘED zákrokem

Aesthefill - PŘED zákrokem

Aesthefill - PO zákroku

Aesthefill - PO zákroku

Na co se ptáte

Pro koho Aesthefill není vhodný?

Ošetření má níže uvedené kontraindikace:

 • Kožní onemocnění – bakteriální infekce, herpes v akutní fázi
 • Těhotenství, kojení
 • Autoimunitní onemocnění
 • Nádorové onemocnění v léčbě
 • Sklon ke keloidním jizvám
 • Užívání léků na ředění krve

Jak brzy se mohu vrátit k běžným aktivitám?

Dochází k minimálním prostojům – ve skutečnosti se můžete vrátit ke svému obvyklému dennímu režimu, jakmile léčba skončí.

Jaké jsou účinky a výhody AestheFillu?

1. Kolagenová stimulace

AestheFill pomáhá kolagenu vytvořit chybějící objem, oproti kyselině hyaluronové, která ho dočasně nahrazuje

2. Dlouhodobé výsledky

Jedním z nejpřesvědčivějších aspektů AestheFillu je jeho schopnost poskytovat dlouhodobé výsledky po dobu 1-2 let.

3. Přirozený vzhled

Postupná stimulace kolagenu přispívá k jemnému a velmi přirozenému vylepšení.

4. Minimální vedlejší účinky

Má vysoce biokompatibilní složení, výrazně se snižuje riziko alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Je schválen US FDA.

Jaké jsou vedlejší účinky?

Výplně používané v současnosti jsou bezpečné, schválené FDA, přesto mohou zřídka vzniknout více či méně závažné vedlejší účinky, jako u všech výplní. Ihned po ošetření můžete v místě vpichu zaznamenat zarudnutí, citlivost a modřiny. Tyto účinky jsou však pouze dočasné a měly by vymizet během několika dnů.

Vzácné vedlejší účinky zahrnují alergické reakce, infekce nebo tvorbu granulomů. Je důležité si uvědomit, že tyto jevy nejsou časté a lze je zmírnit výběrem zkušeného estetického lékaře, který dodržuje správné injekční techniky a vysoké hygienické standardy. Poraďte se s kvalifikovaným estetickým lékařem.

Aby se minimalizovalo riziko nežádoucích účinků, je zásadní konzultace s kvalifikovaným a zkušeným estetickým lékařem. Posoudí vaše individuální okolnosti, prodiskutuje vaši anamnézu a zajistí, že AestheFill je pro vás vhodnou léčebnou možností. Dodržováním správných technik a poskytováním vhodného vedení následné péče, může zkušený estetický lékař pomoci minimalizovat pravděpodobnost výskytu jakýchkoli nežádoucích účinků.

zpět

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188

Napište nám