Skinbooster

Skinbooster je zákrok určený k hloubkové hydrataci kyselinou hyaluronovou s omlazením pokožky ve všech jejích vrstvách. Jedná se o jedno z nejúčinnějších antiaging ošetření.

Efekt

  • Intenzivní hydratace povadlé a suché pleti
  • Přirozený lifting pleti
  • Zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky
  • Obnova tvorby kolagenu a vyhlazení vrásek
  • Ideální k osvěžení pokožky unavené klimatizací, sluněním, či jinak agresivním počasím

Co je Skinbooster?

Skinbooster je technika, při které se aplikuje zasíťovaná kyselina hyaluronová do středních vrstev pokožky, kde přetrvává až 3x déle. Hloubková hydratace zevnitř má takto silnější a prodloužený efekt. Obnovuje se hydrobalance kůže, vypíná se povrch a zvyšuje se pružnost pokožky. Aplikuje se na obličej, krk, dekolt i na hřbety rukou.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na Skinbooster?

Skinbooster je ideální metodou pro dehydratovanou suchou pleť, která ztrácí svou pružnost. Je doporučen k regeneraci pokožky při počátečních známkách ochablosti, vzniku drobných vrásek, např. po slunění. Je vhodný i pro mladší klienty, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná.

Jak zákrok probíhá?

S lékařem jsou při konzultaci probrány vaše očekávání od Skinboosteru a vysvětleny výhody zákroku. Je velmi důležité pochopit, jakých výsledků lze zákrokem docílit a kolik sezení bude potřeba k dosažení očekávaných výsledků.

Zákroku předchází aplikace znecitlivujícího krému, následně se kanylou aplikuje Skinbooster rovnoměrně na celou plochu ošetřované oblasti.

Jak probíhá zotavení po Skinboosteru?

Bezprostředně po ošetření nejsou nutná žádná speciální opatření. Po zákroku může být obličej jemně oteklý, mohou vzniknout i drobné modřinky. Mikrovpichy po kanyle do druhého dne vymizí. Na lehce zarůžovělou pleť je možné nanést lehký make-up.

Jeké jsou výsledky ošetření Skinboosterem?

Výsledky jsou viditelné během týdne od zahájení léčby. Většinou se doporučuje v počáteční fázi aplikovat Skinbooster opakovaně. S dostatečným množstvím kyseliny hyaluronové ve tkáni je účinně doplněna hladina kolagenu, což zpomaluje proces stárnutí. Po opakování může efekt držet 8-12 měsíců, v závislosti na věku, typu pokožky pacienta a životním stylu. Zákrok je možné absolvovat celoročně.

Z našeho blogu:

O BCD Clinic

Menopauza a pleť po padesátce

V období přechodu prochází ženské tělo celou řadou změn.  Včetně pokožky, která vlivem úby...

Přečíst více

Krk mladší o pár let

Pokožka na krku je tenčí a jemnější ve srovnání s ostatními částmi těla. Její zanedbávání ...

Přečíst více

Fotogalerie

Skinbooster PŘED a PO zákroku Skinbooster PŘED a PO zákroku

Skinbooster PŘED a PO zákroku

Fotogalerie

Skinbooster PŘED a PO zákroku Skinbooster PŘED a PO zákroku

Skinbooster PŘED a PO zákroku

Na co se ptáte

Jaké jsou výhody zákroku?

Výhodou Skinboosteru je, že se používají materiály na bázi kyseliny hyaluronové, která je tělu vlastní a nebývají na ně alergické reakce. Mezi další výhody patří zvýšené zasíťování, které zesílí a prodlouží efekt zdravé a vypnuté pleti.

Má Skinbooster trvalý efekt?

Skinbooster využívá látky, které jsou biologicky odbouratelné, což znamená, že se v těle přirozeně rozkládají. Po počáteční fázi se doporučuje provádět léčbu každých 6-12 měsíců. Délka účinku také závisí na typu pleti, stavu kůže a samozřejmě celkové životosprávě pacienta.

V jakém věku je vhodné zákrok podstoupit?

Ve věku od 30 do 35 let se na pokožce začínají projevovat první známky stárnutí, pokožce začíná ubývat kolagen a zpomaluje se jeho tvorba. Skinbooster se doporučuje v kombinaci s další pleťovou terapií jako první anti-aging ošetření.  Pokud začnete léčbu včas, budete potřebovat méně aplikací, než když léčbu zahájíte v pozdějším věku.

Je zákrok bolestivý?

Před zákrokem je aplikován anestetický krém a samotný Skinbooster obsahuje malé množství anestetika ke zmírnění citlivosti.

Zpomalují aktivní látky aplikované injekčně stárnutí?

Injekční anti-aging látky mají preventivní účinek proti stárnutí. A to nejen výplně na bázi kyseliny hyaluronové, ale i další aktivní látky aplikované mezoterapií v podobě peptidů, kmenových buněk, antioxidantů, vitamínů atd.  To vše nabízí komplex pleťových terapií.

zpět

Přijďte na nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

606 048 188

Napište nám